Profesjonalne lakierowanie proszkowe

O nas:

Alakiernia Sp. z o. o. jest częścią INWIDO Group i reprezentuje największą skandynawską lakiernię proszkową Alackering AB na polskim rynku.

A-lakiernia Sp. z o.o. zajmuje się usługowym malowaniem proszkowym, kierowanym głównie do branży architektonicznej. Specjalizuje się w malowaniu aluminiowych profili do okien, drzwi i fasad. Mamy również duże doświadczenie w malowaniu blach przeznaczonych do produkcji paneli dźwiękochłonnych oraz paneli elewacyjnych.

Uzyskany certyfikat Qualicoat gwarantuje wykonanie powłoki najwyższej jakości.

 

Oferta

Główny profil naszej działalności to profesjonalna obróbka wstępna oraz kompleksowe lakierowanie proszkowe. Więcej…

Polityka firmy

Partnerzy biznesowi cenią współpracę z nami dzięki wysokim standardom jakościowym oraz terminowości realizacji zleceń. Więcej…

Fabryka

Powierzchnia produkcyjna fabryki to ok. 5300 m². Przy halach produkcyjnych znajduje się plac o powierzchni ok. 5400 m², którego część jest przystosowana na magazyn zewnętrzny.

 

Moce produkcyjne

A-Lakiernia powstała w styczniu 2006 r. i zlokalizowana jest w Lęborku. Początkowo została uruchomiona linia obróbki wstępnej oraz jedna linia pozioma. W 2008 roku uruchomiona została druga linia pozioma, umożliwiająca sprostanie potrzebom rynku skandynawskiego i polskiego. Obecnie nasze moce produkcyjne to ok 200 000 m2 malowanej powierzchni miesięcznie.

Kontakt

A-Lakiernia Sp. z o.o.
ul. Krzywoustego 1, 84 – 300 Lębork

e-mail: alakiernia@alakiernia.pl

Więcej…