Kontakt

Dane kontaktowe

A-Lakiernia Sp. z o.o.
ul. Krzywoustego 1
84 – 300 Lębork
POLSKA

Tel.: +48 59 863 73 00
Fax: +48 59 863 73 08

e-mail: alakiernia@alakiernia.pl

NIP: PL 841-16-35-069
REGON: 22016927200000
Organ Rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Numer wpisu do rejestru KRS: 0000249081
Kapitał Zakładowy: 700 000 zł

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

email

Temat:

Treść wiadomości:

lakiernia proszkowa
Kierownik zakładu

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Nikodem Gabriel

Kom: +48 502 486 128

 

nikodem.gabriel@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa
Menadżer ds. sprzedaży

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Robert Janik

Kom: +48 508 072 604

 

robert.janik@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa
Transport

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Ryszard Petk

Kom: +48 502 486 127

 

ryszard.petk@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa
Zamówienia

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Justyna Głuchaczka

Kom: +48 507 199 774

justyna.gluchaczka@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa
Menadżer ds. logistyki

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Magdalena Młyńska

Tel: +48 59 863 73 03

Kom: +48 502 486 124

 

magdalena.mlynska@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa
Przedstawiciel handlowy

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Jakub Nawrocki

Kom: +48 509 388 199

 

jakub.nawrocki@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa
Kierownik produkcji

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Robert Sieklucki

Kom: +48 502 486 126

 

robert.sieklucki@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Inżynier ds. jakości

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Magdalena Klich

Kom:+48 512 493 215

 

magdalena.klich@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa
Menadżer ds. finansów

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Katarzyna Franczak

Tel: +48 59 863 73 05

Kom: +48 506 640 907

katarzyna.franczak@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa
Kadry

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Sandra Prusinowska

Tel: +48 59 863 73 13

Kom: +48 509 388 127

 

sandra.prusinowska@alakiernia.pl