Kontakt

Kontaktuppgifter

A-Lakiernia Sp. z o.o.
ul. Krzywoustego 1
84 – 300 Lębork
POLEN

Tel.: +48 59 863 73 00
Fax: +48 59 863 73 08

E-post: alakiernia@alakiernia.pl

Skatteidentifieringsnummer :NIP: PL 841-16-35-069
REGON [REGON-numret tilldelas av Statistiska centralbyrån]: 22016927200000
Registrerande myndihet:Registreringsmyndighet: Tingsrätten Gdańsk Północ i Gdańsk

Registreringsnumret hos Nationella registreringsmyndigheten: KRS: 0000249081
Startkapital: 700 000 PLN

Kontaktformulär

Namn:

E-post:

Ämne:

Meddelande

lakiernia proszkowa

Platschef

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Nikodem Gabriel

Kom: +48 502 486 128

nikodem.gabriel@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Försäljningschef

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Robert Janik

Kom: +48 508 072 604

 

robert.janik@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Fraktadministratör

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Ryszard Petk

Tel:+48 59 863 73 03

Kom: +48 502 486 127

 

ryszard.petk@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Orderadministrat��r

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Justyna Głuchaczka

Kom: +48 507 199 774

 

justyna.gluchaczka@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Logistik

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Magdalena Młyńska

Tel: +48 59 863 73 03

Kom: +48 502 486 124

magdalena.mlynska@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

S��ljare

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Jakub Nawrocki

Kom: +48 509 388 199

jakub.nawrocki@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Produktionschef

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Robert Sieklucki

Kom: +48 502 486 126

robert.sieklucki@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Kvalitetschef

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Magdalena Klich

Kom:+48 512 493 215

magdalena.klich@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Ekonomi

zdjcia profilowe a-lakiernia

Katarzyna Franczak

Tel: +48 59 863 73 05

Kom: +48 506 640 907

katarzyna.franczak@alakiernia.pl

lakiernia proszkowa

Personalavdelning

zdjęcia profilowe a-lakiernia

Sandra Prusinowska

Tel: +48 59 863 73 13

Kom: +48 509 388 127

 

sandra.prusinowska@alakiernia.pl