Lakiernia proszkowa

Usługi lakierowania na najwyższym poziomie!

A-Lakiernia Sp. z o.o. - Malowanie proszkowe aluminium

ul. Bolesława Krzywoustego 1
(wjazd od ul. Zwarowskiej)
84–300 Lębork
POLSKA

Tel.: +48 59 863 73 00
Fax: +48 59 863 73 08

e-mail: alakiernia@alakiernia.pl

NIP: PL 841-16-35-069
REGON: 22016927200000
Organ Rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Numer wpisu do rejestru KRS: 0000249081
Kapitał Zakładowy: 700 000 zł

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zespół A-Lakiernia Sp. z o.o.

Sprzedaż

Menadżer ds. sprzedaży

Robert Janik
Kom: +48 508 072 604
robert.janik@alakiernia.pl 

Przedstawiciel handlowy

Jakub Nawrocki
Kom: +48 509 388 199 
jakub.nawrocki@alakiernia.pl 

Logistyka

Menadżer ds. logistyki

Magdalena Młyńska
Tel: +48 59 863 73 03
Kom: +48 502 486 124 
magdalena.mlynska@alakiernia.pl 

Transport

Ryszard Petk
Kom: +48 502 486 127
ryszard.petk@alakiernia.pl 

Zamówienia

Justyna Głuchaczka
Kom: +48 507 199 774
justyna.gluchaczka@alakiernia.pl 

Finanse / Kadry

Menadżer ds. finansów

Katarzyna Franczak
Tel: +48 59 863 73 05
Kom: +48 506 640 907 
katarzyna.franczak@alakiernia.pl 

Specjalista ds. Kadr i Płac

Zuzanna Chowaniec
Tel: +48 59 863 73 13
Kom: +48 506 381 436
zuzanna.chowaniec@alakiernia.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Sandra Prusinowska
Tel: +48 59 863 73 13
Kom: +48 509 388 127 
sandra.prusinowska@alakiernia.pl 

Produkcja / Jakość

Kierownik produkcji

Robert Sieklucki
Kom: +48 502 486 126 
robert.sieklucki@alakiernia.pl 

Menadżer ds. jakości 

Magdalena Klich
Kom:+48 512 493 215 
magdalena.klich@alakiernia.pl 

Kierownik zakładu

Kierownik zakładu

Nikodem Gabriel
Kom: +48 502 486 128
nikodem.gabriel@alakiernia.pl