Polityka

Wiedza:

1

Nasza działalność opiera się na doskonałej znajomości branży uzyskanej poprzez wieloletnią pracę w międzynarodowym środowisku. Wszystkie osoby wchodzące w skład dyrekcji przedsiębiorstwa posiadają długie doświadczenie z zakresu lakierowania proszkowego aluminium. Przykładamy dużą wagę do utrzymywania wysokiego poziomu wiedzy w całym przedsiębiorstwie.

Jakość:

2

Wyznaczyliśmy wysokie standardy jakościowe w celu uzyskania wiarygodności stanowiącej podstawę długotrwałych relacji z klientami. Zaplanowane kontrole wykonywane w oparciu o udokumentowane programy i raporty kontrolne z każdego zamówienia od klienta gwarantują bardzo wysoką jakość.

Elastyczność:

3

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w sektorze usług czas odgrywa zawsze bardzo istotną rolę. Dlatego też procedury w naszym zakładzie zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby zapewnić realizację zamówień na czas. Stale inwestujemy w produkcję i administrację w celu dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta.

Obsługa klienta:

4

Oferowana przez nas obsługa klienta ma być odbierana jako wydajna i natychmiastowa. Łatwo się z nami rozmawia, bez problemu możemy wczuć się w sytuację klienta, który rozmawia bezpośrednio z odpowiedzialnymi decydentami. W taki sposób tworzymy działalność dostosowaną do potrzeb rynku, gdzie potrzeby klienta są na pierwszym miejscu.