Lakiernia proszkowa

Usługi lakierowania na najwyższym poziomie!

Wiedza i doświadczenie - lakierowanie proszkowe aluminium

Działalność naszej lakierni proszkowej opiera się na doskonałej znajomości branży uzyskanej poprzez wieloletnią pracę w międzynarodowym środowisku. Wszystkie osoby wchodzące w skład dyrekcji przedsiębiorstwa posiadają długie doświadczenie z zakresu lakierowania proszkowego aluminium. Przykładamy dużą wagę do utrzymywania wysokiego poziomu wiedzy w całym przedsiębiorstwie.

Malowanie proszkowe aluminium - Alakiernia Lębork

Wysoka jakość usług lakierniczych

Wyznaczyliśmy sobie wysokie standardy jakościowe usług związanych z lakierowaniem aluminium. Dzięki temu zyskujemy na wiarygodności stanowiącej podstawę dla długotrwałych relacji z klientami. Zaplanowane kontrole wykonywane w oparciu o udokumentowane programy i raporty kontrolne z każdego zamówienia od klienta gwarantują bardzo wysoką jakość wykonanych prac. Dla A-Lakierni każde zlecenie jest tak samo ważne, dzięki czemu nasi klienci są pewni, że zapewniamy im usługi lakiernicze na najwyższym poziomie

Pracowniczka lakierni proszkowej aluminium - Alakiernia Lębork

Elastyczność realizacji zamówień lakierni

W naszej lakierni proszkowej doskonale zdajemy sobie sprawę, że w sektorze usług czas odgrywa zawsze bardzo istotną rolę. Dlatego też procedury w naszym zakładzie zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby zapewnić realizację zamówień na czas. W naszej lakierni stale inwestujemy w ulepszenie produkcji i administrację w celu dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta.

Lakierowanie proszkowe aluminium - Alakiernia Lębork

Dbałość o obsługę klienta

A-Lakiernia oferuje obsługę klienta na najwyższym poziomie. Zależy nam, aby przebieg zleceń był odbierany jako wydajny i natychmiastowy. Jesteśmy otwarci na wszelkie ustalenia dotyczące mniej standardowych zleceń lakierowania proszkowego. Duże doświadczenie pozwala nam wczuć się w sytuację klienta, który rozmawia bezpośrednio z odpowiedzialnymi decydentami. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci wiedzą, że ich potrzeby są na pierwszym miejscu.

 

 

 

 

Od 2006 A-Lakiernia jest częścią grupy Inwido - największej w Europie grupy producentów oraz dystrybutorów okien i drzwi. Koncepcja biznesowa Inwido to tworzenie i sprzedaż najlepszych rozwiązań w zakresie systemów okiennych i drzwiowych, dostosowanych do indywidualnych  potrzeb klientów.  Głównym celem Inwido jest kontynuowanie długotrwałego i zrównoważonego wzrostu, poprzez zdecenetralizowaną strukturę oraz działania zorientowane na klienta. Inwido składa się z 34 jednostek biznesowych, które zatrudniają 4,700 pracowników w jedenastu krajach. W roku 2023 Grupa Inwido osiągneła sprzedaż w wysokości 9 bilionów szwedzkich koron, notując zysk operacyjny na poziomie 11,4%. Od 2014 roku Grupa Inwido jest notowana na Giełdzie Nasdaq w Sztokcholmie.
By dowiedzieć się więcej śledź nasz profil na LinkedIn oraz www.inwido.com

Pracownicy lakierni proszkowej aluminium - Alakiernia Lębork